Wizytówka w Katalogu Firm

Wizytówka Państwa Firmy w Katalogu Firm Ogrzewamy.pl to najlepszy sposób na dotarcie przez użytkowników odwiedzających serwis ogrzewamy do informacji na temat Państwa Firmy.

Dzięki aktywnej wizytówce będą Państwo promowani zarówno w samym katalogu firm, jak również na podstronach tematycznych związanych z Państwa profilem usług jak również lokalnie na podstronach związanych z lokalnymi informacjami adresowymi itp.

Jeżeli są Państwo producentem urządzeń grzewczych lub około grzewczych zapraszamy do zapoznania się ze  specjalną ofertą sprofilowaną dla producentów, która umożliwia dodatkowe formy promocji w Katalogu Produktów, czy kalkulatorach grzewczych serwisu ogrzewamy.pl

Charakterystyka wizytówki

 •  wizytówka zawierać może pełny opis firmy wraz z:
  • opisem działalności oraz oferowanych usług
  • danymi kontaktowymi (telefony, faks, adres e-mail, strona www)
  • danymi adresowymi
  • widocznym logiem firmy
  • widoczną mapką lokalizacyjną
 • łatwość znalezienia firmy w katalogu przez jasne kryteria wyboru typu firmy, oferowanych produktów czy też lokalizacji.
 • fiszka wizytówki Państwa Firmy publikowana będzie w obrębie serwisu w działach tematycznie związanych z profilem Państwa działalności.

 

Dlaczego warto?

 • Państwa Firma dotrze do nowego grona odbiorców potencjalnie zainteresowanych Państwa usługami.
 • dobre pozycję serwisu ogrzewamy.pl w wyszukiwarkach internetowych sprawiają, że spora część osób, które szukają w Internecie informacji na temat ogrzewania trafia właśnie do nas.
 • stała promocja serwisu ogrzewamy.pl przez zespół ekspercki Webrange – wydawce serwisu ogrzewamy.pl – sprawia, że serwis każdego miesiąca notuje coraz większą popularność. Bezpośrednio przekłada się to na ilość osób, które za pomocą tej formy reklamy trafią na Państwa Firmę.
 • nieporównywalnie niższy koszt reklamy w stosunku do tradycyjnych form reklamy powoduje, że nieskorzystanie z tej formy promocji może być dużą stratą dla  Państwa Firmy – jeżeli nie jesteś jeszcze przekonany sprawdź testowo krótszy okres promocji na pół roku.
 • rabat na artykuł sponsorowany w wysokości 20%

 

Cennik

 Koszt dodania pojedynczej wizytówki, to 278 zł netto rocznie.

Dla osób, którzy nie są jeszcze przekonani o skuteczności tej formy promocji oferujemy abonament półroczny w wysokości 167 zł netto

Jeżeli jesteś producentem, zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla Producentów, gdzie są dostępne dodatkowe formy promocji produkowanych produktów.

Jak zamówić?

Osoby zainteresowane prosimy o skorzystanie z poniższego formularza dodania firmy do katalogu:

Dodaj Wizytówkę Firmy!

 

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji:
osoba kontaktowa:
Tomasz Wieczorek
e-mail: reklama@webrange.pl

dodatkowe informacje kontaktowe

 

Również może Cię zainteresować:

Polecamy

Najnowsze

Nagrzewnice

Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem na zapewnienie dostępu do prądu również w Polsce. Jest to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne, dlatego warto rozważyć...

Szczelność systemu klimatyzacji gwarancją jego poprawnego funkcjonowania

Bez klimatyzacji nie wyobrażamy sobie dziś podróżowania samochodem. Do niedawna, klimatyzacja była najczęściej wybieranym dodatkowym elementem wyposażenia samochodu. Obecnie, w niemal wszystkich nowych modelach...

Dlaczego warto stosować promienniki podczerwieni w łazienkach?

Ciepło i komfort w domu to podstawa, bez której nie sposób się obejść. Jednak nawet w domowym zaciszu istnieją przestrzenie, wymagające specjalnej uwagi oraz...