Gdzie zakupić panele fotowoltaiczne w dobrej cenie?

Dla instalatorów systemów fotowoltaicznych, znalezienie wiarygodnego dostawcy paneli słonecznych jest kluczową kwestią dla prowadzenia swojej firmy. Klienci oczekują bowiem nie tylko dobrej wydajności, profesjonalizmu, jednak także konkurencyjnej ceny.

Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy ten poradnik – który pozwoli Tobie, jako instalatorowi dostarczać dobre panele fotowoltaiczne w dobrej cenie, a przy tym mieć pewność, co do rzetelności dostawcy. Serdecznie zachęcamy do lektury!

Cechy dobrego sklepu internetowego z fotowoltaiką

Zaczynajmy więc – pytanie brzmi, na co zwrócić uwagę przy wyborze hurtowni fotowoltaicznej. Fundamentalnie szukamy takiej cechy jak transparentność. Popatrz więc czy na stronie znajduje się regulamin, dane firmy, formularz kontaktowy. Przyjrzyj się, czy na pierwszy rzut oka budzi ona Twoje zaufanie. Jeżeli zobaczysz zdjęcia siedziby firmy lub jej wyczerpujący opis – masz raczej do czynienia z fachowym sklepem fotowoltaicznym.

Jednakże to nie wszystko i wciąż musisz pamiętać o kilku innych rzeczach!

Szeroki asortyment produktów

Jeżeli chcemy mieć pewność, że dokonujemy zakupów w renomowanej hurtowni fotowoltaicznej, postawmy raczej na sklepy dobrze wyposażone w asortyment. Sklep z fotowoltaiką, w którym znajdziesz ofertę kilku różnych producentów, różne typy modułów – raczej znają się na rzeczy!

Dobre opisy i parametry techniczne

W celu zapoznania się z produktami związanymi z branżą fotowoltaiczną lub ogólnie OZE – sklep powinien dobrze je zaprezentować. Właśnie dlatego zwróćmy uwagę czy wszelkie produkty są dobrze opisane, lecz przede wszystkim czy znajdują się w kartach tabelki z parametrami technicznymi.

Jeżeli jesteś doświadczonym instalatorem, z pewnością wiesz, co mamy na myśli – wydajność, typ ogniwa, gwarancja itp. W ten sposób możesz swobodnie porównywać między różnymi propozycjami z danego sklepu.

Infolinia i dobry kontakt

Nie zapomnijmy oczywiście o kontakcie ze sklepem. Tak naprawdę pierwsze, co powinniśmy zrobić jako instalatorzy, to zadzwonić pod infolinię. Hurtownie fotowoltaiczne i instalacyjne mają to do siebie, że posiadają ogromną ilość asortymentu. Błędy magazynowe są nieuniknione.

Opinie w Internecie

Kolejny sposób na sprawdzenie wiarygodności sklepu internetowego jest bardzo prosty – mowa o zapoznaniu się z opiniami w różnych miejscach. Może to być wizytówka Google, media społecznościowe. Z reguły zawsze spotkamy się z negatywną opinią, jednak największe znaczenie ma tutaj ilość opinii. Jeżeli sklep ma kilka bardziej nieprzychylnych, jednak znacząco przeważają opinie pozytywne, to raczej możemy mu zaufać!

Sprawdź sklep Nova Energy!

Jeżeli zatem interesuje Cię hurtownia fotowoltaiczna – sprawdź sklep firmy Nova Energy! Na uwagę zasługuje fakt, że firma ma ogromne doświadczenie na rynku fotowoltaicznym, a sklep został uruchomiony przez przedsiębiorstwo, które doskonale rozumie potrzeby branży. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Nova Energy i rejestracji profilu instalatora!

Więcej

Polecamy

Najnowsze

Panele ścienne czyli jak odświeżyć wnętrze z klasą

Panele ścienne stanowią nieodłączny element współczesnego designu wnętrz, oferując nie tylko estetyczne ulepszenie każdego pomieszczenia, ale także funkcjonalne rozwiązania dla domów i mieszkań. Ich...

Koza w Twoim Domu: Nowoczesne Piecyki na Drewno jako Źródło Ciepła i Stylu.

Nie w każdym domu montuje się ogrzewanie gazowe, które uznawane jest za dosyć kosztowne. Już sama instalacja jest relatywnie droga. W przypadku małych domków...

Jak wybrać źródło ogrzewania do swojego domu o powierzchni 200m2?

Współczesne technologie i rosnąca świadomość ekologiczna sprawiają, że wybór odpowiedniego systemu ogrzewania dla dużego domu o powierzchni 200m2 staje się kluczowym elementem planowania budowy....