Gdzie zakupić panele fotowoltaiczne w dobrej cenie?

Dla instalatorów systemów fotowoltaicznych, znalezienie wiarygodnego dostawcy paneli słonecznych jest kluczową kwestią dla prowadzenia swojej firmy. Klienci oczekują bowiem nie tylko dobrej wydajności, profesjonalizmu, jednak także konkurencyjnej ceny.

Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy ten poradnik – który pozwoli Tobie, jako instalatorowi dostarczać dobre panele fotowoltaiczne w dobrej cenie, a przy tym mieć pewność, co do rzetelności dostawcy. Serdecznie zachęcamy do lektury!

Cechy dobrego sklepu internetowego z fotowoltaiką

Zaczynajmy więc – pytanie brzmi, na co zwrócić uwagę przy wyborze hurtowni fotowoltaicznej. Fundamentalnie szukamy takiej cechy jak transparentność. Popatrz więc czy na stronie znajduje się regulamin, dane firmy, formularz kontaktowy. Przyjrzyj się, czy na pierwszy rzut oka budzi ona Twoje zaufanie. Jeżeli zobaczysz zdjęcia siedziby firmy lub jej wyczerpujący opis – masz raczej do czynienia z fachowym sklepem fotowoltaicznym.

Jednakże to nie wszystko i wciąż musisz pamiętać o kilku innych rzeczach!

Szeroki asortyment produktów

Jeżeli chcemy mieć pewność, że dokonujemy zakupów w renomowanej hurtowni fotowoltaicznej, postawmy raczej na sklepy dobrze wyposażone w asortyment. Sklep z fotowoltaiką, w którym znajdziesz ofertę kilku różnych producentów, różne typy modułów – raczej znają się na rzeczy!

Dobre opisy i parametry techniczne

W celu zapoznania się z produktami związanymi z branżą fotowoltaiczną lub ogólnie OZE – sklep powinien dobrze je zaprezentować. Właśnie dlatego zwróćmy uwagę czy wszelkie produkty są dobrze opisane, lecz przede wszystkim czy znajdują się w kartach tabelki z parametrami technicznymi.

Jeżeli jesteś doświadczonym instalatorem, z pewnością wiesz, co mamy na myśli – wydajność, typ ogniwa, gwarancja itp. W ten sposób możesz swobodnie porównywać między różnymi propozycjami z danego sklepu.

Infolinia i dobry kontakt

Nie zapomnijmy oczywiście o kontakcie ze sklepem. Tak naprawdę pierwsze, co powinniśmy zrobić jako instalatorzy, to zadzwonić pod infolinię. Hurtownie fotowoltaiczne i instalacyjne mają to do siebie, że posiadają ogromną ilość asortymentu. Błędy magazynowe są nieuniknione.

Opinie w Internecie

Kolejny sposób na sprawdzenie wiarygodności sklepu internetowego jest bardzo prosty – mowa o zapoznaniu się z opiniami w różnych miejscach. Może to być wizytówka Google, media społecznościowe. Z reguły zawsze spotkamy się z negatywną opinią, jednak największe znaczenie ma tutaj ilość opinii. Jeżeli sklep ma kilka bardziej nieprzychylnych, jednak znacząco przeważają opinie pozytywne, to raczej możemy mu zaufać!

Sprawdź sklep Nova Energy!

Jeżeli zatem interesuje Cię hurtownia fotowoltaiczna – sprawdź sklep firmy Nova Energy! Na uwagę zasługuje fakt, że firma ma ogromne doświadczenie na rynku fotowoltaicznym, a sklep został uruchomiony przez przedsiębiorstwo, które doskonale rozumie potrzeby branży. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Nova Energy i rejestracji profilu instalatora!

Więcej

Polecamy

Najnowsze

Oszczędzaj do 50% na ogrzewaniu z TECH Sterowniki

Koncepcja inteligentnego domu na dobrą sprawę dopiero od kilku lat podbija polski rynek. Dzięki zdalnemu sterowaniu ogrzewaniem czy oświetleniem możliwe jest poczynienie sporych oszczędności...

Dlaczego warto zainwestować w piec akumulacyjny od Emultimax?

Coraz większa liczba osób szuka efektywnych rozwiązań w dziedzinie ogrzewania swoich domów i mieszkań. Wśród różnorodnych opcji, które obecnie dostępne są na rynku, piec...

Wiedza najlepszym lekarstwem dla natury — Viessmann wspiera edukację ekologiczną

Antropogeniczne zmiany klimatu to już fakt. Od początków ery przemysłowej eksploatowaliśmy naszą planetę bez opamiętania, nieświadomi zbliżających się konsekwencji. Nawet kilkadziesiąt lat temu, gdy...