Oszczędzaj do 50% na ogrzewaniu z TECH Sterowniki

Koncepcja inteligentnego domu na dobrą sprawę dopiero od kilku lat podbija polski rynek. Dzięki zdalnemu sterowaniu ogrzewaniem czy oświetleniem możliwe jest poczynienie sporych oszczędności na rachunkach. Firma TECH Sterowniki oferuje inteligentne systemy grzewcze, które pozwalają oszczędzić nawet do 50%. Chcesz dowiedzieć się o nich więcej? Przeczytaj poniższy artykuł.

Inteligentny zestaw do sterowania ogrzewaniem grzejnikowym firmy TECH Sterowniki

Jednym ze sposobów na oszczędności jest wykorzystanie inteligentnego zestawu do sterowania ogrzewaniem grzejnikowym, które przygotowała firma TECH Sterowniki. Tworzy je zestaw bezprzewodowych urządzeń, które gwarantują efektywne działanie instalacji grzewczej. Pozwalają one na dostosowane do indywidualnych potrzeb programowanie grzejników w poszczególnych pomieszczeniach. Program grzania można z łatwością dopasować konkretnego harmonogramu.

W skład wspomnianego zestawu wchodzą głowice grzejnikowe, czujniki i regulatory pokojowe oraz urządzenie nadrzędne, które steruje wszystkimi elementami. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które pragną zadbać o odpowiednią temperaturę w swoim domu, ale także dla właścicieli hoteli lub pensjonatów. Tego rodzaju inteligentny system sterowania ogrzewaniem pozwala na poczynienie znacznych oszczędności na zużywanej energii.

Sterowniki do ogrzewania podłogowego od TECH Sterowniki – niezawodny sposób na oszczędności

Wśród oferty marki TECH Sterowniki możemy znaleźć także inteligentny system do sterowania ogrzewaniem podłogowym. To innowacyjne rozwiązanie pomaga osiągnąć optymalną temperaturę w pomieszczeniach, które wyposażone są w ogrzewanie podłogowe. Wspomniany zestaw składa się ze sterownika głównego, regulatorów pokojowych oraz siłowników termoelektrycznych montowanych w rozdzielaczu. System ma za zadanie pomóc w zrównoważonym gospodarowaniu energią grzewczą.

Podobnie jak w przypadku systemu zarządzania grzejnikami, również tego rodzaju sterowniki przeznaczone są głównie dla klientów indywidualnych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać je także w obiektach komercyjnych. Co ważne – system jest możliwy do zamontowania w budynkach już zamieszkałych, ponieważ jego założenie nie wymaga dużej ingerencji w instalację grzewczą. Jest to spowodowane wykorzystaniem systemów bezprzewodowych.

Sinum Cloud – Twój system zarządzania domem

Oba opisane wyżej sterowniki do sterowania ogrzewaniem wchodzą w skład systemu inteligentnego zarządzania domem – Sinum. Jest to propozycja od TECH Sterowniki, dzięki której przejmiesz pełną kontrolę nad zarządzaniem własnym gospodarstwem. Dzięki niemu masz możliwość dowolnego zmieniania temperatury w różnych pomieszczeniach. System ten umożliwia również sterowanie oświetleniem oraz roletami i markizami.

Wszystko to jest możliwe, dzięki specjalnie dedykowanej aplikacji Sinum Cloud. Umożliwia ona podzielenie domu na pomieszczenia i zarządzanie nimi niezależnie od siebie. Aplikacja daje także możliwość przyjrzenia się historycznym danym zużycia energii. Przede wszystkim jest to jednak inteligentny system, dzięki któremu klikając w smartfona, możesz zdecydować o wszystkim, co się dzieje w Twoim miejscu zamieszkania.

Więcej

Polecamy

Najnowsze

Panele ścienne czyli jak odświeżyć wnętrze z klasą

Panele ścienne stanowią nieodłączny element współczesnego designu wnętrz, oferując nie tylko estetyczne ulepszenie każdego pomieszczenia, ale także funkcjonalne rozwiązania dla domów i mieszkań. Ich...

Koza w Twoim Domu: Nowoczesne Piecyki na Drewno jako Źródło Ciepła i Stylu.

Nie w każdym domu montuje się ogrzewanie gazowe, które uznawane jest za dosyć kosztowne. Już sama instalacja jest relatywnie droga. W przypadku małych domków...

Jak wybrać źródło ogrzewania do swojego domu o powierzchni 200m2?

Współczesne technologie i rosnąca świadomość ekologiczna sprawiają, że wybór odpowiedniego systemu ogrzewania dla dużego domu o powierzchni 200m2 staje się kluczowym elementem planowania budowy....