Kominek w salonie - ogrzewamy.pl : ogrzewamy.pl

ogrzewamy.pl > Topics > Kominek w salonie

Home Forum Kominki Kominek w salonie

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • #2575

  baranek
  Participant

  Witam, ostatnio wpadło mi do głowy, żeby urządzić w moim salonie kominek. Byłem już w kilku firmach, rozmawiałem z pracownikami, żeby się rozeznać. W Makroterm udzielono mi wszystkich informacji, których potrzebowałem, ale jednak dalej mam wątpliwości, czy taki kominek jest opłacalny?

  #3068

  Pola
  Participant

  Na pewno fajnie wygląda , a czy jest opłacalny to nie wiem ,bo sama mam kocioł .

  #3574

  Mirabella
  Participant

  Kominek dobra rzecz ,moja znajoma ma i super to wygląda .Jednak mówi ,że nie można nim ogrzać całego domu .

  #3580

  Planika
  Participant

  Kominek to rzeczywiście fantastyczny pomysł i szansa na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Natomiast tam, gdzie nie ma możliwości instalacji kominka tradycyjnego, warto zastanowić się nad kupnem biokominka, który nie wymaga dodatkowych instalacji ani podłączeń.

  #3854

  Paulina30
  Participant

  My też mamy kominek, – chata wygląda pięknie a salon jest dzięki niemu cieplutki, ze ho ho.

  Teraz nawet planujemy zrobić dla rodziny z USA taki mały wirtualny spacer (to forma prezentacji mieszkania), w którym punktem nr 1 będzie właśnie kominek stojący w salonie.

  Takie małe przechwalanie się tym, jaką super mamy chatę:)

  #3856

  Planika
  Participant

  Słusznie, ciekawy kominek to powód do dumy i świetna ozdoba! Warto go mieć nawet  jeśli nie ma za zadanie ogrzać całego domu.

  Może spodoba Wam się takie, ekologiczne rozwiązanie: http://biokominek.org/biokominki/najnowoczesniejszy-biokominek-swiata-fire-line-automatic,2171

   

  #3858

  baranek
  Participant

  Dzięki za porady 🙂 Finalnie zdecydowałem się na kominek z płaszczem wodnym Makrotermu – ta zima jest pierwszą, kiedy cieszymy się super klimatem przy kominku 🙂  Wszystkich wahających się zapewniam, że walory są nie do opisania! Pozdrówki

  #3919

  Atos17
  Member

  Aby nie zakładać nowego tematu to warto zastanowić się nad typem kominka gdzie poza kominem są wyloty do wszystkich pomieszczeń w budynku. Wtedy na zasadzie jakiejś technologi, np. przez umieszczone gdzieś na poddaszu nagrzewnice można odpowiednio dobrze i wydajnie rozprowadzać ciepło. Rozwiązanie całkiem ciekawe.

  Kominki do każdego pomieszczenia!
  http://www.kominki.bielsko.pl

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.