Envo producentem kotłów grzewczych PEREKO

| 25 lutego 2013 | 1 Komentarz

grupa-envoFirma Envo, producent elementów identyfikacji wizualnej oraz konstrukcji stalowych, nabyła prawa do marki PEREKO. Od teraz kotły grzewcze na paliwa stałe dostępne pod marką PEREKO wytwarzane są w fabryce należącej do tej spółki.

Dotychczas firma specjalizowała się w wykonywaniu konstrukcji stalowych oraz elementów identyfikacji wizualnej. Dzięki uzyskaniu prawnego tytułu do marki PEREKO, Envo stało się również producentem kotłów grzewczych. „Chcieliśmy wyraźnie zaznaczyć, że zmiany jakie zaszły w strukturach firmy są jedynie zabiegami formalnymi. Zostały one wprowadzone, aby usprawnić funkcjonowanie spółki”, wyjaśnia Piotr Chaja, prezes zarządu Envo. „Główny proces produkcyjny kotłów PEREKO odbywa się w podobny sposób jak do tej pory, jednak dostęp do nowoczesnego parku maszynowego daje nam większe możliwości w zakresie podnoszenia jakości oferowanych produktów.”

Kolejnym krokiem firmy jest wzbogacenie swojego produktowego portfolio. Envo zamierza wkrótce wprowadzić nowe linie kotłów, które będą odpowiadać na aktualne zapotrzebowanie rynku.

Informacje o PEREKO

PEREKO to marka funkcjonalnych kotłów grzewczych na paliwa stałe o szerokim spektrum mocy,  przeznaczonych zarówno dla pojedynczych gospodarstw domowych, jak również do budynków użyteczności publicznej.

Marka PEREKO istnieje na polskim rynku od 2002 roku. Funkcjonuje także na rynkach zagranicznych. Swoich dystrybutorów ma w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Rumunii, na Węgrzech, Ukrainie i Litwie.

 

Informacje o Envo

Spółka Envo funkcjonuje na rynku w obszarze trzech gałęzi produkcji: urządzeń grzewczych, elementów identyfikacji wizualnej oraz konstrukcji stalowych. Pod względem ilości wytwarzanych urządzeń oraz posiadanego zaplecza technicznego i kapitału przedsiębiorstwo należy do ścisłej czołówki producentów kotłów grzewczych. Marką urządzeń wytwarzanych przez Envo jest PEREKO – funkcjonalne kotły na paliwa stałe o szerokim spektrum mocy i zróżnicowanym poziomie zaawansowania technicznego.

 

Tagi:

Kategoria: Aktualności

O autorze ()

Komentarze (1)

Trackback URL | Komentarze kanał RSS

  1. Konrad napisał(a):

    Ciekawe jak to wszystko przełoży się na ofertę klientów 🙂

Odpowiedź